Houzz

19.2.1
oy
0

Evinizi dekore etmek için binlerce fikir

31.5k

Bu uygulamayı oyla

Houzz, aynı isimli sitenin resmi uygulamasıdır. Houzz; dekorasyonda, tasarımda ve evi iyileştirmede öncü isimlerden biridir. Uygulamada, oturma odanızdan çocuk odasına ve hatta banyoya kadar evinizdeki her bir odayı dekore etmek için fikirlerle birlikte yüksek çözünürlükte milyonlarca fotoğraf bulacaksınız.

Uygulama, farklı kategorilerde hızlı bir şekilde gezinmenize izin veren basit ve elegan bir tasarıma sahiptir. Örneğin, fotoğraf sekmesinde diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan resimleri görebilirsiniz ve aradığınız odanın şekline göre kolayca filtreleyebilirsiniz. Diğer taraftan 'Hikayeler' ise diğer kullanıcıların tasarımlarınız ve düzenlemeleriniz konusunda paylaştıkları şeyleri okumanıza izin verir.

Houzz uygulamasında yer alan diğer özellikler, 'alışveriş yap' ve 'avantajları bul' sekmeleridir. 'Alışveriş' sekmesi direk olarak fotoğraftaki mobilyaları ve nesneleri almanıza izin verirken 'avantajlar' sekmesi size dekorasyon hakkında tavsiyelerde bulunur.

Houzz, evinizi yeni dekorasyon fikirleri ile geliştirmenin yollarını arıyorsanız mükemmel bir uygulamadır. Milyonlarca fikirle birlikte büyük bir kullanıcı topluluğuna (aktif) sahip iyi bir kaynaktır.
X